Promocja na bilety autokarowe do St. Gallen

By   Styczeń 17, 2015

Tanie bilety autokarowe do St. Gallen. Zniżki na autokary do Szwajcarii.

Wyjazd na ferie zimowe w Szwajcarii to nie problem dzięki liniom autokarowym Sindbad oraz współpracującymi z nimi przewoźnikami Julia Tour i Nord, które wprowadziły promocję na bilety autokarowe do St. Gallen. W zależności od miasta wyjazdu, za podróż w jedną stronę do tego szwajcarskiego, uroczego miasteczka zapłacimy już od 219 zł, natomiast bilet dwustronny kosztuje tylko 349 zł. Dzięki temu zarówno Ci, którzy chcieli wyjechać do Szwajcarii na ferie zimowe, urlop, jak również wszyscy, których interesuje praca w Szwajcarii, mogą skorzystać z obniżki i za niewielkie pieniądze odwiedzić ten interesujący kraj. Warto zauważyć, że to nie jedyna promocja jaką oferują międzynarodowe przewozy autokarowe Sindbad do Szwajcarii. Aby się z nimi zapoznać najlepiej skorzystać z wyszukiwarki VOYAGERbusy do St. gallen, tanie bilety autokarowe do Szwajcarii, zamieszczonej na naszej stronie internetowej i wybrać państwo docelowe, a następnie autobus z Polski do Bazylei, przewozy autokarowe do Zurychu czy busy do Lozanny.

Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona!

Jeśli na dany dzień nie znajdziemy specjalnej promocji zawsze możemy skorzystać, że stałych promocji na bilety autokarowe do Szwajcarii, które zawarte są w regulaminie przewoźnika Sindbad.

Oferowane zniżki stałe na bilety autokarowe Sindbad m.in.:

50% – dla dziecka do dwunastego roku życia; 
10% – dla drugiego i kolejnego dziecka do dwunastego roku życia, podróżującego pod opieką jednej dorosłej osoby;
10% – dla młodzieży do lat 26;
15% – dla posiadaczy Karty Stałego Klienta SINDBAD-CLUB;
10% – dla posiadaczy Firmowej Karty SK SINDBAD-CLUB;
10% – dla emerytów i rencistów powyżej pięćdziesiątego piątego roku życia (należy okazać legitymację rencisty lub emeryta)
10% – dla grupy co najmniej 10 osób jadących tam i z powrotem w tym samym terminie na tej samej trasie.

Należy pamiętać, że promocje na bilety autokarowe Sindbad nie łączą się, dlatego każdy kto chce kupić busy do Zurychu, zarezerwować autobusy do Genewy, busy do St. Gallen lub autokary do Lozanny, powinni najpierw zapoznać się z regulaminem i zdecydować, która z promocji będzie dla nich najkorzystniejsza.