Autokar Polska Szwajcaria

Przewoźnik Autokar Polska Szwajcaria – Tanie Linie Autokarowe do Szwajcarii

Autobusy Polska Szwajcaria. Tanie bilety autokarowe z Polski do Szwajcarii. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźnika. Tanio, szybko zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autokary do Szwajcarii, autokary do Fryburga, autobusy do Zurychu, tanie bilety autokarowe do Lozanny, autobusy Polska Genewa.

Autokar Polska Szwajcaria - Tanie bilety autokarowe Euroticket

Autokar Polska to przewoźnik zrzeszający pod swoim szyldem wiele mniejszych firm przewozowych, z wszystkich części naszego kraju. Dzięki takiej współpracy powstały międzynarodowe linie autokarowe, kursujące do ponad 250 europejskich miast.

W swojej ofercie Autokar Polska ma również autobusy do Bazylei, autokary do Berna, busy do tanie bilety autokarowe do Lugano, autokary do Lucerny, autokary do Zurychu jak również autobusy do Bellinzony.

Ceny za bilety Autokar Polska Szwajcaria

Średnie ceny za międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Szwajcarii, świadczone przez firmę Autokar Polska, wahają się w granicach 200 – 300 zł i uzależnione są od zainteresowania daną trasą oraz sezonem. Oczywiście im wcześniej zarezerwujemy autobusy Autokar Polska do Szwajcarii, tym większe prawdopodobieństwo, że trafimy na naprawdę korzystne oferty.

Przykładowa trasa przez jaką przejeżdżają autobusy Autokar Polska do Szwajcarii wiedzie przez następujące miasta: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Chorzów, Zabrze, Bytom, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Norymberga, Freiburg im Breisgau, Bazylea, Zurych, Berno, Fryburg, Lozanna, Genewa.