Autokary do Bellinzony

Autokary do Bellinzony. Tanie bilety autobusowe Polska Bellinzona – rezerwuj online!

Tanie autokary do Bellinzony

Bellinzona to miasto w Szwajcarii, będące stolicą kantonu Ticino. Miasto nie tylko stanowi wielką atrakcję turystyczną, ale także węzeł komunikacyjny kantonu. Nic więc dziwnego, że istnieje tak duże zapotrzebowanie na tanie bilety autokarowe do Bellinzony. Warto także wiedzieć, że Bellinzona leży przy dwóch dużych autostradach – A2 i A13. Dzięki temu autokary do Bellinzony mogą dotrzeć na miejsce szybko i bezpiecznie. Nie musimy się także obawiać o komfort podroży. Co więcej, o podróży możemy wiedzieć wszystko jeszcze zanim wsiądziemy na pokład autokaru. Wszelkie niezbędne informacje poznany za pomocą wyszukiwarek Voyager i Euroticket. Za ich pośrednictwem możemy także nabyć bilety na przewozy z Polski do Szwajcarii, w tym także do Bellinzony.

Przewozy autokarowe do Bellinzony

Wśród przewoźników posiadających w swojej ofercie autokary do Bellinzony znajdziemy m.in. tanie linie autokarowe Agat oraz Autokar Polska.

tanie bilety autokarowe do bellinzony

Tanie bilety autokarowe do Bellinzony

Jedną z głównych atrakcji miasta są średniowieczne budowle warowne, które w 2000 roku zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Autobusy z Polski do Bellinzony są więc doskonałym sposobem na poznanie zarówno nowej kultury, jak i światowej klasy zabytków. Wielkim atutem tego miasta jest również jego położenie. Bellinzona leży na wschód od rzeki Ticino i jest przedsionkiem do znanych szlaków turystycznych. To właśnie z tego miejsca dotrzeć można do przełęczy św. Gotarda, San Bernardino, Nufenen czy Lukmanier. Bellinzona jest również punktem wyjścia dla turystów zmierzających do znanych słonecznych kurortów – Lugano i Locarno.

Sprawdź także:

autokary do Zurychu,

autobusy z Polski do Bazylei,

busy do Lozanny,

autobusy z Polski do Fryburga,

bilety autokarowe do Winterthur,

bilety autokarowe do St. Gallen.