Zakup biletu Euroticket

Jak kupić bilety Euroticket przez internet:

  1. Wybierz przeglądarkę Euroticket, a następnie kraj wyjazdu i kraj docelowy (np. Polska – Szwajcaria, Szwajcaria – Polska).bilety euroticket, autokary do szwajcarii
  2. Następnie w polu WYJAZD Z zaznacz interesujące Cię miasto wyjazdu, a w polu WYJAZD DO – miasto docelowe. Pamiętaj, aby zaznaczyć datę podróży oraz ilość osób, dla których chcesz kupić bilety Euroticket. Jeśli w danym dniu nie ma wyszukiwanych połączeń, możesz zmienić datę i zaznaczyć, żeby wyświetliły się połączenia w najbliższych 6 dniach.bilety euroticket szwajcaria
  3. W kolejnym kroku pojawi się lista przewoźników obsługujących daną trasę np. Polska – Szwajcaria, data kursu oraz cena biletu. Na tym etapie możemy też sprawdzić dokładny rozkład jazdy.
  4. Po zaznaczeniu trasy pojawi się podsumowanie. Musimy uzupełnić dane osobowe pasażera oraz wybrać cenę biletu. Do wyboru są różne zniżki i promocje.
  5. Po poprawnym uzupełnieniu danych pojawi się podsumowanie oraz dwa pola do zapłaty – przelew elektroniczny i zwykły przekaz pocztowy. Musimy też zaakceptować regulamin.
  6. Uzupełniamy dane osoby zamawiającej bilet.
  7. Potwierdzamy rezerwację biletu.
  8. Wybieramy pole PŁACĘ, z którego zostaniemy przekierowani do centrum autoryzacji płatności, w którym wybierzemy nasz bank lub formę przelewu.