Sindbad Szwajcaria

Przejazdy autokarowe Sindbad z Polski do Szwajcarii. Rezerwacja biletów online.

sindbad, autobusy do Szwajcarii, bilety onlineTanie bilety autokarowe z Polski do Szwajcarii. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźnika. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Busy do Fryburga, busy do Zurychu, bilety autokarowe do Lozanny, autobus z Polski do St. Gallen.

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Szwajcaria w dwóch systemach VOYAGER i EUROTICKET. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Genewa, Zurich.

bilety autokarowe do Szwajcarii, autobus Polska Szwajcaria Bilety autokarowe Polska Szwajcaria. Busy do szwajcarii

W 1983 roku w Opolu została powołana do życia firma Sindbad, jako prywatne biuro podróży, choć  od początku zajmowała się przede wszystkim organizacją krajowych i międzynarodowych przewozów autokarowych osób; uzupełnieniem zaś były dodatkowe formy działalności, takie jak: organizacja wczasów i wypoczynku, a także wynajem autokarów. Aktualnie oferta transportowa firmy Sindbad jest jedną z najbogatszych na rynku. Wieloletnie doświadczenie posłużyło władzom firmy do systematycznego rozwoju i rozrostu, co owocuje wielością nagród i wyróżnień, a także dużą liczbą zadowolonych pasażerów. Aby ta oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna, firma Sindbad wielokrotnie podpisywała porozumienia z innymi, krajowymi przewoźnikami.

Największą zaś rolęsindbad-szwajcaria w jej działalności odegrała umowa podpisana z firmą Interbus, w wyniku której oferta transportowa obu firm została połączona. W aktualnej siatce połączeń autokarowych firmy znajdują się następujące, europejskie państwa docelowe: Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwecja, Norwegia, Dania, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Czechy, Austria, Hiszpania, Włochy, Węgry, Słowacja, Bułgaria, a także Grecja. Bilety autokarowe na wszystkie powyższe trasy firmy Sindbad nabywać można albo drogą internetową, albo nabywając je bezpośrednio u licznych agentów sprzedaży w kraju i za granicą. Połączenia te realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych i bogato wyposażonych autokarów, a także dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi.

Jednym z tych krajów docelowych jest Szwajcaria, niewielki kraj usytuowany w środkowej części Europy. Przystanki pośrednie po stronie polskiej na tych trasach ustanowione zostały m.in. w: Warszawie, Łowiczu, Koninie, Kole, Gnieźnie, Świebodzinie, Wrocławiu, Legnicy, Opolu, Katowicach, Bytomiu, Gliwicach, Chorzowie, Krakowie, Rzeszowie, czy Przemyślu. Następnie, po przejechaniu Polski, trasy te są kontynuowane przez Niemcy i Austrię, docelowo do Szwajcarii, a w szczególności do miast: St. Gallen, Zurych, Berne, Fribourg, Lausanne oraz Genewa.