Rudnik Tumay Szwajcaria

Przejazdy autokarowe Rudnik Tumay Szwajcaria. Autokary z Polski do Szwajcarii.

Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźnika. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. W ofercie: Busy do Zurychu, przewozy autokarowe do Fryburga, busy do Berna, autobus z Polski do Lozanny, bilety autokarowe do St. Gallen.

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Szwajcaria w dwóch systemach VOYAGER i EUROTICKET. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Genewa, Zurich.

bilety autokarowe do Szwajcarii, autobus Polska Szwajcaria Bilety autokarowe Polska Szwajcaria.

Transport autokarowy jest obecnie w Polsce mocno rozwinięty. Jedną z firma transportowych, która oferuje pasażerom krajowe, bądź międzynarodowe przewozy osób to Rudnik Tumay. Jest to firma utworzona w 1989 roku we Włoszech. Początkowo zajmowała się ona działalnością turystyczną, a także organizacją wyłącznie przewozów osób na trasach Polska-Włochy-Polska, przeznaczonych dla ówczesnych emigrantów. Z czasem działalność tego przewoźnika została przeniesiona do Polski, z siedzibą do miejscowości Kraśnik. Usługi przewozowe zostały wówczas nieco poszerzone o nowe kierunki docelowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez rynek.

Rudnik Tumay autokar do Szwajcarii

Firma Rudnik Tumay dokłada wszelkich starań, aby świadczyć wysokiej jakości usługi, stając się tym samym bardziej konkurencyjną i atrakcyjną. Bilety na wszystkie połączenia firmy nabywać można w jej biurach terenowych, bądź u innych agentów pośredniczących w sprzedaży, jak również drogą internetową. Przed dokonaniem zakupu każdy pasażer winien zapoznać się z warunkami przewozu, określającymi prawa i obowiązki zarówno pasażera, jak i przewoźnika. Tam też uwzględnione są warunki przewozu bagażu, a także promocje i rabaty w cenach biletów, proponowane przez firmę. Aktualna siatka połączeń firmy Rudnik Tumay obejmuje swym zasięgiem: Niemcy, Francję, Szwajcarię i oczywiście Włochy.rudnik tumay, autokary do Szwajcarii

Niektóre z tych państw mają bardzo bogatą listę przystanków, a inne z kolei stanowią jedynie miejsca przystankowe w trasach realizowanych do innych krajów. Wykaz przystanków po stronie polskiej we wszystkich trasach jest taki sam i obejmuje m.in. miasta: Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Ople, Częstochowę, Katowice, Bytom, Wrocław, Legnicę, Zieloną Górę, Białystok, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, czy Warszawę. Z kolei przystanki po stronie szwajcarskiej ustanowione zostały w miastach: Sankt Gallen, Winterthur, Zurych, Bazylea, Berno, Fryburg, Lozanna oraz Genewa.