Promocja na autokary Agat do Szwajcarii

By   Styczeń 27, 2015

Tanie bilety autokarowe do Szwajcarii. Promocje i zniżki na autokary Agat

Od 21 stycznia do 22 marca 2015 r. przewoźnik Agat oferuje wszystkim swoim pasażerom możliwość zabrania dwóch sztuk bagażu, każdy o wadze 25 kg, bez dodatkowych opłat. Oznacza to, że wybierając autobus z Polski do Genewy, busy do Berna, busy do Zurychu czy też przewozy autokarowe do St. Gallen możemy zabrać dwukrotnie więcej rzeczy niż do tej pory.

Dzięki tej promocji bez problemu zabierzemy wszystkie niezbędne rzeczy, potrzebne w zaśnieżonej Szwajcarii, a bilety autokarowe do Lozanny czy też bilety autokarowe do Berna i innych szwajcarskich miejscowości okażą się naprawdę ekonomiczne. Ponieważ promocja trwa do marca, mamy jeszcze czas z niej skorzystać i wybrać się do Szwajcarii nawet jeśli wcześniej tego nie planowaliśmy. Jest to korzystna oferta zwłaszcza do rodzin z dziećmi, którym przeważnie trudno zmieścić się w określonej ilości bagażu.

Promocja Agat, autokary szwajcaria

Tanie Linie Autokarowe Agat

Przykładowe trasy, na których możemy zabrać podwójną ilość bagaży obejmują: autobus z Polski do Berna, autobus z Polski do St. Gallen, bilety autokarowe do Fryburga, busy do Winterthur, przewozy autokarowe do Lozanny, bilety autokarowe do Zurychu, bilety autokarowe do Genewy.

Promocja na autokary Agat dotyczy wszystkich obsługiwanych przez nią linii, ale nie dotyczy biletów zakupionych w taryfie Super Promocja.