Intercars Szwajcaria

Przejazdy autokarowe Intercars Szwajcaria. ZAPRASZAMY DO REZERWACJI.

Tanie bilety autokarowe z Polski do Szwajcarii. Sprzedaż biletów on line. Ceny prosto od przewoźnika. Tanio, szybko i łatwo zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autokary do Szwajcarii.

bilety online, autokary do Szwajcarii bilety autokarowe do Szwajcarii

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Szwajcaria w dwóch systemach VOYAGER i EUROTICKET. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Szwajcaria. Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Bazyleiprzewozy autokarowe do Fryburga, autobus z Polski do St. Gallen, czy busy do Zurychu.

autokary intercars polska szwajcaria, autokary do szwajcarii

Transport autokarowy w Polsce jest mocno rozwinięty. Zarówno pasażerowie chętnie korzystają z tej formy podróżowania, jak i po stronie podażowej jest wiele firm, które oferują swoje usługi w formie przewozu autokarowego osób. Jedną z takich firm jest firma Intercars, która działa na rynku polskim już od kilkudziesięciu lat. Pozwoliło to na zdobycie dużego doświadczenia i udziału w rynku transportowym w Polsce. Głównym celem działania firmy Intercars jest świadczenie usług wysokiej jakości. W tym też celu firma systematycznie analizuje rynek i dopasowuje swoją ofertę do wymagań i potrzeb klientów.

W wyniku tych działań powstają nowe kierunki połączeń docelowych, zaś połączenia nieefektywne są likwidowane. Wszystkie trasy obsługiwane są przez nowoczesne autokarowy, spełniające wszystkie wymagane standardy jakości, a także wysoko wykwalifikowany personel, nieustannie służący pomocą i radą. Wszystko to umożliwia odbycie bezpiecznej i komfortowej podróży, nawet na dużych odległościach. Aktualnie w siatce połączeń firmy Intercars znajdują się połączenia kierowane bezpośrednio do następujących państw europejskich: Austria, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Portugalia, Słowacja, Szwajcaria, Węgry oraz Włochy. Bilety na wszystkie powyższe połączenia nabywać można internetowo, bądź w agencjach pośredniczących w ich sprzedaży, które znajdują się na terenie całej Polski.

Przed dokonaniem zakupu każdy pasażer zobowiązany jest zapoznać się z warunkami przewozu, określającymi prawa i obowiązki pasażera i przewoźnika, w tym także oferowane zniżki i rabaty w cenach biletów.

Jednym z państw docelowych  jest Szwajcaria, niewielkie państwo położone na południu Europy. Według siatki połączeń, miasta polskie, z których wyruszyć można w podróż z Polski do Szwajcarii to m.in.: Warszawa, Radom, Kielce, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole oraz Wrocław. Z kolei miasta szwajcarskie, do których można połączeniami tymi dojechać to: Sankt Gallen, Zurych, Bazylea, Berno, Lozanna oraz Genewa.

Międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Szwajcarii wykonują także: