Interbus Szwajcaria

Przejazdy autokarowe Interbus do Szwajcarii. Sprzedaż i rezerwacja biletów autokarowych przez internet. Ceny prosto od przewoźnika. Tanio, szybko zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autokar do Szwajcarii, autobus z Polski do Winterthur,  bilety autokarowe do Fryburga, przewozy autokarowe do Lozanny.autokary interbus, autokar do szwajcarii

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Szwajcaria w dwóch systemach VOYAGER i EUROTICKET. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Genewa, Zurich.

bilety autokarowe do szwajcaria, autokar szwajcaria bilety autokarowe do szwajcarii, busy polska szwajcaria

Na polskim rynku transportowym działa wiele firm, realizujących bogatą siatkę połączeń międzynarodowych. Wzrost ten wywołany był wzrostem zainteresowania przewozami autokarowymi, które stały się jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez podróżujących. Jednym z większych i bardziej znaczących obecnie przewoźników jest firma Sindbad Interbus. Powstała ona w wyniku przejęcia w 2010 roku przez firmę Sindbad firmy Interbus. W ten sposób powstał jeden z większych przewoźników, oferujących różnorodną siatkę połączeń skierowanych we wszystkie strony Europy. W wyniku tego przejęcia, a także innych porozumień o współpracy, firma Sindbad Interbus realizuje obecnie połączenia autokarowe z takimi firmami jak: Albatros, Riviera, Janosik, a także Star Tourist.

Wśród państw, do których dojechać można bezpośrednio z Polski z firmą Sindbad Interbus należy wymienić: Norwegię, Szwecję, Danię, Anglię, Belgię, Holandię, Luksemburg, Francję Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Węgry, Bułgarię, Ukrainę, Czechy, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Grecję, czy też Włochy. Jednym z tych państw jest Szwajcaria, niewielki kraj usytuowany w środkowej części Europy. Kraj ten słynie z zegarków, czekolady, a także banków. Szwajcaria posiada ponadto góry Alpy, których zaśnieżone szczyty górują przez cały niemal rok.

Te piękne atrakcje, a także możliwość uprawiania sportów zimowych przyciąga do Szwajcarii corocznie miliony turystów. Dzięki połączeniom firmy Interbus z Polski z miast: Białystok, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Legnica, czy Przemyśl dotrzeć można bezpośrednio do Szwajcarii. Dzięki znajdującym się na naszej stronie wyszukiwarkom, bez problemu znajdziemy i zarezerwujemy bilety autokarowe do St. Gallen, busy do Winterthur, autobus z Polski do Bazylei czy przewozy autokarowe do Zurychu.