Ferie w Alpach – Autokary do Szwajcarii

By   Styczeń 15, 2015

Promocja na autobusy do Szwajcarii!

Szukasz pomysłu na niezapomniane ferie zimowe? Znudziły Ci się polskie góry i zatłoczone stoki? Wybierz autokary do Szwajcarii i spędź kilka dni w kraju słynącym z czekolady, serów i szwajcarskiej dokładności!

W ostatnich tygodniach pogoda w Polsce jest dosyć kapryśna, a odwilż, która się pojawiła popsuła humor narciarzom. Nasze stoki muszą być sztucznie dośnieżane, choć i z tym jest problem, bo temperatura już od kilku dni utrzymuje się powyżej zera. Może się więc okazać, że w ferie zimowe 2015, które niebawem się zaczną, zamiast szusować po stoku, będziemy tylko spacerować i podziwiać górskie widoki.

Jeśli chcemy mieć gwarancję pogody idealnej do uprawiania zimowych sportów, powinniśmy zdecydować się na narty w Szwajcarii. Tamtejszy klimat i słoneczna ale mroźna pogoda to wręcz wymarzone warunki do szusowania na nartach czy snowboardzie. Również ze znalezieniem ośrodka narciarskiego nie będzie problemu, ponieważ jest ich mnóstwo. Możemy zdecydować się na narty w pobliżu St. Gallen lub wybrać się w okolice Fryburga (Fribourg Region) czy Winterthur. Podróż do Szwajcarii polecana jest także osobom, które nie uprawiają sportów zimowych. Mogą one podziwiać tamtejsze widoki ośnieżonych górskich szczytów czy też urokliwe miasta jak Genewa i Zurych.

Choć wydawać by się mogło, że wyjazd za granicę w ferie zimowe wiąże się z wysokimi kosztami, którym przeciętna rodzina nie jest w stanie podołać wcale nie musi tak być. Wystarczy, że znajdziemy tanie autokary do Szwajcarii, których jest coraz więcej. Najlepiej szukać ich za pośrednictwem internetu, ponieważ mamy gwarancję najniższej ceny i dostęp do licznych promocji. Również za pośrednictwem naszej strony internetowej można kupić np. tanie bilety autokarowe do Fryburga lub zarezerwować busy do St. Gallen. Wystarczy skorzystać ze specjalnych wyszukiwarek VOYAGER lub EUROTICKET, aby znaleźć interesujący nas termin i przystępną cenę biletów. Zaletą tych systemów jest nie tylko możliwość znalezienia i porównania tras, miejsca przyjazdu i odjazdu, ale przede wszystkim cen biletów, które najczęściej są niższe niż u przewoźników.

tanie autobusy do szwajcarii przez internetBilety autokarowe do Szwajcarii na każdą kieszeń

Przykładowa cena za bilety autokarowe do St. Gallen z Bielsko-Białej to 200 zł za osobę w jedną stronę – jeśli skorzystamy z oferty tygodnia, podobnie za autobus z Polski do Berna. Z kolei autobus z Polski do Genewy zapłacimy od 199 do 320 zł, w zależności, którego przewoźnika wybierzemy. Przykładowa trasa jaką przebywają autokary z Polski do Szwajcarii wiedzie przez miasta: Żywiec, Bielsko-Biała, Pszczyna, Żory, Rybnik, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Heidenheim an der Brenz, Memmingen, Lindau, Bregenz, St. Gallen, Zurych, Berno, Fryburg, Lozanna, Genewa.
Autokary do Szwajcarii, w tym także busy do Zurychu, busy do St. Gallen, busy do Berna, oferują m.in. przewoźnicy Agat, Autokar Polska, Intercars Basque, Eurobus Eurolines oraz współpracujące z nimi Eurotrans, Orland, Trans Service, Biacomex Transport, Polonia Transport czy Sokół. Autokar Szwajcaria ma w swojej ofercie także Almabus, Sindbad, Bermuda oraz Interbus. Nie powinno być więc problemu ze znalezieniem dogodnego terminu nawet na zbliżające się ferie zimowe, a wyjazd do Szwajcarii może okazać się niezapomnianą rodzinną przygodą.