Autokary do Winterthur

Międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Szwajcarii. Autokary do Winterthur. Tanie bilety przez internet.

bilety autokarowe Euroticket, autokar do szwajcarii bilety autokarowe Voyager, autokar szwajcaria

Winterthur (fr. Winterthour) szóste pod względem wielkości szwajcarskie miasto, położone w kantonie Zurych. Ze względu na liczne muzea i dzieła architektoniczne jest ono nazywane skarbcem kulturalnym i historycznym.

Najbardziej znanym tutejszym muzeum jest Muzeum Oskara Einharta „Am Stadtgarten”, w którym można znaleźć ponad 500 obrazów szwajcarskich, niemieckich i austriackich malarzy z przełomów XVIII, XIX i XX w. Z kolei malarstwo francuskie reprezentowane jest przez Villa Flora, natomiast w Muzeum Briner i Kern znajdziemy działa holenderskich artystów.

Osoby interesujące się historią powinny koniecznie zobaczyć Zamek Hegi oraz pozostałości po średniowiecznym zamku Kyburg. Wartym zobaczenia jest także Szwajcarskie Centrum Małej Sztuki i Komedii oraz starówka z licznymi kawiarniami i sklepikami.

autokary do winterthur, bilety online

Tanie przewozy międzynarodowe z Polski do Szwajcarii.

Bezpośrednie połączenia na trasie Polska – Szwajcaria – Polska znajdziemy za pomocą wyszukiwarki Euroticket zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Wpisując interesującą nas datę oraz miejsca docelowe bez problemu znajdziemy przewozy autokarowe do Winterthur, busy do Berna, busy Lozanny, autobus z Polski do Fryburga czy autobus z Polski do Zurychu. Specjalny system wyszukiwania umożliwia nie tylko zapoznanie się ze szczegółowym rozkładem jazdy ale również z aktualnymi promocjami i zniżkami. Dzięki temu mamy pewność, że kupimy naprawdę tanie bilety autokarowe do Winterthur czy Lozanny.

Trasa z Polski do Szwajcarii i ze Szwajcarii do Polski jest obsługiwana niemal regularnie przez największych i najpopularniejszych przewoźników międzynarodowych: Ecolines, Agat, Autokar Polska. Przykładowo, autobus z Polski do Winterthur przejeżdża przez następujące miasta: Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Lubaczów, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Monachium, Memmingen, Lindau, Bregenz, Sankt Gallen, Winterthur, Zurych, Lucerna, Bellinzona, Lugano, Como, Mediolan, Piacenza, Parma, Reggio Emilia, Modena.