Autokary do Lucerny

Autokary do Lucerny. Tanie bilety autokarowe Polska Szwajcaria Polska – sprzedaż i rezerwacja online!

autokary do Lucerny - rezerwacja Tanie bilety autokarowe Voyager

Rezerwuj tanie autokary do Lucerny korzystając z jednej z dwóch wyszukiwarek – Voyager lub Euroticket! Znajdź aktualne zniżki i promocje!

Lucerna to miasto w Szwajcarii, stolica kantonu o tej samej nazwie. Na świecie znana jest głównie jako najwyższej klasy i najciekawszy ośrodek turystyczno-wypoczynkowy. Tanie bilety autokarowe do Lucerny sprawiają, że wybiera się tam coraz więcej Polaków. I nic w tym dziwnego, bowiem atrakcji w tym mieście nie brakuje. Zachwycające jest już samo położenie Lucerny. Leży ona nad brzegiem Jeziora Czterech Kantonów, nad zatoką po obu stronach rzeki Reuss. Nad miastem góruje szczyt Pilatus. Na niewielkim obszarze znajduje się więc bogactwo naturalne, niespotykane w innych regionach. Przewozy autokarowe  z Polski do Lucerny są stosunkowo niedrogie, więc każdy może się cieszyć wspaniałościami szwajcarskiego kurortu. Jako, że miasto powstało w VIII wieku, jako osada przy klasztorze benedyktyńskim, nie brakuje tutaj również zabytków architektonicznych. Co ciekawe, obecnie miasto jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Szwajcarii i najczęściej witającym autokary Polska – Szwajcaria.

tanie autokary do lucerny

Rezerwuj tanie utokary do Lucerny

Przewoźnicy posiadający w ofercie autokary do Lucerny

Autokary do Lucerny kursują z Polski regularnie. Stale wzrasta bowiem liczba zainteresowanych takimi wakacjami. Aby zarezerwować bilet, poznać trasę podróży i ceny wystarczy użyć jednej z wyszukiwarek, w tym przypadku systemu Euroticket. Wśród przewoźników, którzy mają w swojej ofercie autokary do Lucerny znajdziemy m.in. tanie linie autokarowe Agat oraz Autokar Polska.

Na chwilę obecna żaden z przewoźników oferujących przewozy autokarowe do Szwajcarii w systemie Voyager nie ma w swojej ofercie busów do Lucerny, ale w każdej chwili może się to zmienić, dlatego warto sprawdzać aktualne oferty w obydwu wyszukiwarkach.

Jeśli interesują cię międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Szwajcarii, sprawdź także:

bilety autokarowe do Bazylei,

autobusy z Polski do Bellinzony,

autokary do Fryburga,

bilety autokarowe do Lozanny,

busy do St. Gallen,

przewozy autokarowe do Winterthur