Autokary do Bulle

Autokary do Bulle – Tanie bilety autokarowe do Szwajcarii – Sprzedaż i Rezerwacja Online

Tanie bilety autokarowe Euroticket Tanie bilety autokarowe Voyager

Rezerwuj autokary do Bulle  przez internet

Bulle to szwajcarskie miasto położne w kantonie Fryburg, ok. 3 km od jeziora Gruyère. Ze względu na swoją lokalizację obok drogi głównej E27 autobusy z Polski do Szwajcarii, w tym autokary do Bulle przejeżdżają tędy niemal regularnie.

Wśród przewoźników, którzy posiadają w swojej ofercie tanie bilety autokarowe do Bulle znajduje się Intercars (Basque). Rezerwacji tych biletów można dokonać za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Z jej pomocą nie tylko porównamy ceny i godziny odjazdów autobusów do Bulle, ale również sprawdzimy poszczególne przystanki, czas podróży jak również aktualne promocje i zniżki. Warto z wyprzedzeniem rezerwować autokary do Bulle, ponieważ im wcześniej wykupimy bilety, tym będzie on tańszy. Zdecydowanie najdrożej jest tuż przed samymi świętami i na wakacjach. Warto wtedy sprawdzać regularnie aktualne promocje, ponieważ można trafić na naprawdę interesujące i ciekawe oferty.

Autokary do bulle

Pierwsze wzmianki o Bulle pochodzą z IX w., kiedy miejscowość ta nazywana była Butulum lub Bull (w języku niemieckim). Obecnie miejscowość ta ma niecałe 24 km kwadratowe. Spora część tego obszaru zajmują lasy, znajdziemy tam również liczne sady.

Ze względu na swoje położenie miasteczko jest bardzo malownicze i pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku i hałasu. Znajdziemy tutaj także kilka obiektów wartych zobacznia, jak chociażby katedra De Notre Dame de Compassion, Zamek Baillival oraz muzeum Gruérien. Wymieniając zabytki – nie można także zapomnieć o starówce w Bulle, która w całości została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Przykładowe trasy na jakich kursują autokary do Bulle wyglądają następująco:

– Warszawa, Sochaczew, Łowicz, Łódź, Radomsko, Lubliniec, Sieradz, Kępno, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Norymberga, Ulm, Regensberg, Monachium, Memmingem, Lindau, Bregenz, Sankt Gallen, Zurych, Bazylea, Berno, Fryburg, Bulle, Lozanna, Genewa, Annemasse, Annecy, Chambery, Grenoble, Valence (fr), Awinion, Nimes, Montpellier, Beziers, Narbonne, Perpignan, Figueres, Girona, Lloret del Mar, Barcelona.

Sprawdź również:

autokary do Zurychu,

– autobusy do Berna,

tanie bilety autokarowe do Lucerny,

– przewozy autokarowe do Lozanny,

– przewozy autokarowe do Bellinzony,

– przewozy autokarowe do Fryburga,

autobusy z Polski do Winterthur.