Kraków Bazylea

Tania autokary Kraków Bazylea. Autobusy do Bazylei. Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Szwajcarii online

tanie autokary kraków bazylea tanie bilety autokarowe do bazylei z krakowa

Rezerwuj autokary Kraków Bazylea w jednym z dwóch systemów – Voyager lub Euroticket.

Autobusy Kraków Bazylea

Połączenia autobusowe z Polski do Szwajcarii cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem wśród podróżujących. Ma to związek z tym, że konkurujące ze sobą firmy organizujące przewozy autokarowe oferują swoim klientom liczne autobusy do Bazylei z Krakowa, Warszawy, Wrocławia oraz wielu innych miast. Dodatkowo bardzo często możemy trafić na bilety autokarowe w atrakcyjnych cenach.

Obecnie autobusy do Bazylei z Krakowa zapewniają takie firmy jak: Sindbad, Sindbad-Interbus, Agat, Autokar Polska oraz zrzeszenie przewoźników Eurobus-Eurolines Polska. Dzięki temu, że tak wielu przewoźników oferuje swoje połączenia na trasie Kraków Bazylea pasażerowie mogą cieszyć się nie tylko licznymi połączeniami, ale także niższymi opłatami za bilet. Ich cena jest różna w zależności od przewoźnika, ale najczęściej bilety autokarowe do Bazylei z Krakowa kosztują około 299 złotych. Cena ta zależy oczywiście od wybranego przewoźnika i może ulec zmianie.

Już teraz skorzystaj z zamieszczonych na naszej stronie internetowej wyszukiwarek i kup online bilety autokarowe do Szwajcarii. Skorzystaj z oferty jaką są autobusy do Bazylei i ciesz się tanią podróżą autokarem do wybranego miasta.

Przykładowe trasy, na których kursują autokary Kraków Bazylea wyglądają następująco:

– Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Lubaczów, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Chorzów, Zabrze, Bytom, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Norymberga, Freiburg im Breisgau, Bazylea, Zurych, Berno, Fryburg, Lozanna, Genewa.

– Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, strzelce opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Bazylea.