Agat Szwajcaria

Autokary Agat Polska Szwajcaria.  ZAPRASZAMY DO REZERWACJI.

Autobusy Polska Szwajcaria. Tanie bilety autokarowe z Polski do Szwajcarii. Sprzedaż biletów on line. Ceny prosto od przewoźnika. Tanio, szybko zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autokar do Szwajcarii, autobus z Polski do Winterthur,  bilety autokarowe do Fryburga, przewozy autokarowe do Lozanny.

agat-logo

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Szwajcaria w dwóch systemach VOYAGER i EUROTICKET. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepsze bilety autokarowe do Szwajcarii.

Tanie bilety autokarowe Euroticket Tanie bilety autokarowe Voyager

Transport autokarowy należy obecnie w Polsce do najpopularniejszych i najchętniej wybieranych form podróżowania. Popyt ten wpłynął tym samym na zwiększenie podaży na rynku, czy firm przewozowych realizujących ten transport. Jedną z takich firm jest firma Agat, która powstała w 1992 roku. Od tamtego okresu firma znacznie zwiększyła zakres świadczonych usług, a także swój udział w rynku transportowym. Początkowo jej działalność skupiała się bowiem wyłącznie na obsłudze linii autokarowych na trasie Polska – Włochy. Obecnie zaś oferta ta rozszerzyła się obejmując dodatkowo: Anglię, Danię, Belgię, Holandię, Luksemburg, Francję, Niemcy, Austrię, Szwajcarię i Grecję. Ponadto, w celu zwiększenia dostępu do usług firmy, poza siedzibą główną zlokalizowaną w Kraśniku, firma uruchomiła dodatkowe biura w Lubartowie, Lublinie, Puławach, Tarnobrzegu i Ostrowcu Świętokrzyskim.

Inni przewoźnicy jeżdżący do Szwajcarii to między innymi:

Zaś poza ofertą typowo przewozową, firma Agat, za pośrednictwem strony internetowej, świadczy także szereg innych, dodatkowych usług. Jednym z kierunków wyjazdowych, obsługiwanych przez firmę Agat jest Szwajcaria. To niewielki kraj, zlokalizowany w środkowej części Europy, słynący przede wszystkim jako ośrodek sportów zimowych i kurort wypoczynkowy. Jedna trasa firmy Agat prowadzi z Polski bezpośrednio do Szwajcarii, inna zaś z Polski pośrednio przez Niemcy, Austrię i Szwajcarię, a docelowo do Włoch. Przystanki pośrednie zlokalizowane są m.in. w: Warszawie, Radomsku, Częstochowie, Katowicach, Bytomiu, Opolu, Wrocławiu, Legnicy, czy Bolesławcu w Polsce; skąd dowożą pasażerów do szwajcarskich miast: Sankt Gallen, Wintherhur, Zurych, Bazylea, Berno, Fryburg, Lozanna i Genewa.